ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

 

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

 

Про політику конфіденційності інтернет-магазину

 

Одним з основоположних принципів роботи нашого магазину є суворе дотримання правил конфіденційності та збереження особистих даних клієнтів. Реєструючись на сайті www.efrees.com ви заповнюєте анкету, де вказуєте інформацію, яку ми використовуємо з однією метою - оформлення доставки, придбаного вами товару. Ми створили безпечну закриту базу даних, де зберігається вся отримана інформація.
Ваша персональна інформація, які ви вказали при реєстрації, обробляються нашими співробітниками і зберігаються в архіві до того моменту, коли ви справите покупку. Ми попереджаємо своїх клієнтів про використання їх поштової скриньки для розсилки. На вказаний в реєстрації поштову скриньку наші клієнти отримують листи з актуальними новинами, новими надходженнями, розпродажами і акціями від магазину. При бажанні ви можете відмовитися від розсилки.
Ми не перевіряємо достовірність інформації, яку ви вказуєте в «Особистому кабінеті» нашого сайту, тому не можемо брати на себе відповідальність за її достовірність. Просимо вказувати правдиві дані, так як вони будуть використані при оформленні замовлення і його доставки. Змінити або видалити вказану інформацію ви також можете в розділі «Особистий кабінет». Для входу в розділ вам необхідно авторизуватись, ввівши свій логін і пароль. До слова, логін і пароль є конфіденційною інформацією, яку ми просимо не розголошувати третім особам.
Також ми захищаємо інформацію, яка автоматично збирається і передається на наш сервіс під час вашого перебування на сайті. До такої інформації належить: ваш IP-адреса, адреса сторінки, з якої ви перейшли на наш сайт, а також версія вашого браузера. Вся ця інформація використовується виключно для адміністративних і дослідницьких цілей, а також для того, щоб зробити ваше перебування на нашому сайті зручним і ефективним. Ці дані допомагають нам в маркетингових дослідженнях, що позитивно позначається на розширенні асортименту магазину.
Ваша реєстрація на сайті www.efrees.com - це свідчення того, що ви ознайомлені та погоджуєтесь з політикою конфіденційності нашого магазину. Ми залишаємо за собою право змінювати даний текст на свій розсуд, попередньо не повідомляючи клієнтів. Ви можете самостійно стежити за зміною тексту про політику конфіденційності та безпеки нашого магазину